W sobotę 27 lipca odbył się kolejny Festyno-Koncert w parku w Gniewie. Organizatorami byli: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Gniewie, INWEST-KOM sp. z o.o. oraz Centrum Muzycznie Aktywnych. Pogoda dopisała więc było co robić. Wspaniałe, młode animatorki ze Starogardu Gdańskiego przygotowały i poprowadziły moc gier, zabaw i konkursów dla naszych milusińskich i ich rodziców. Zajęcia z malowania twarzy i innych prac ręcznych poprowadziła pani Renata Muller. Pani Jadwiga Mielke zaprosiła wszystkich na bezkrwawe łowy, prezentując liczne sygnały myśliwskie na rogu myśliwskim. Następnie dzieci mogły spróbować swoich sił w niełatwej sztuce gry na rogu. Wszystkim tym atrakcjom towarzyszył zespół „Solus”, grając piękną i przyjemną muzykę. Atmosfera była wspaniała i bawiły się całe rodziny. Po zakończeniu części piknikowej nastąpił koncert muzyki rockowej. W tym roku gościliśmy następujące zespoły: „Kompanija”, „W innym stanie”, „Rubbish”, „Vermouth” oraz „Dzieciuki” z Białorusi. Każdy zatem mógł znaleźć coś dla siebie. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i zapraszamy za rok !!!